Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

C Y K L O B R Á N A    do     P R Á Z D N I N

Ohlasy

Dobrý den, pane Richter.

Jezdíme závody po celé České republice ale i v Rakousku, Německu a Polsku. Jelikož jezdíme už 3 roky, tak víme, který závod stojí za to a když se objeví nějaký nový, tak se ho v rámci možností snažíme absolvovat. My si se ženou říkáme, že je lepší strávit víkend tímto způsobem, než se flákat u baráku a pokud to děti baví, tak proč jim to neumožnit. Na začátku sezóny určíme, společně s dětmi( hlavně s Justýnou, která už si řekne) závody (caa 7 - 10), které chceme jet a zbytek přizpůsobíme. Babetě se líbí zatím všechny.

Váš závod se nám velmi vloni líbil a malé organizační problémy se daly očekávat vzhledem k prvnímu ročníku a areál Všeminy osobně znám, takže jsme dlouho nepřemýšleli a zařadili jsme vás do programu. Jste na dobré cestě stát se jedním z mála jednorázových závodů pro děti , kde se nebojíte je vystavit trochu větší zátěži a zároveň je neodradit přehnanou obtížností. Takových závodů je málo. Jsou sice poháry, které svoji kvalitu a obtížnost mají, ale pokud je neabsolvujete celé 3 - 7 závodů, tak to pro děti není ono. Ony se velmi zajímají o to, jak na tom v jakém poháru jsou. My máme Liberecký pohár, který se snažíme odjet. Ještě je také u vás Valašský pohár, pohár Drahanské vrchoviny, Becker cup(Plzeňský kraj) a Decatlon cup (3 závody na Bedřichově)- podle mého názoru nejbrutálnější závod pro děti - tam děti z ulice ani nejezdí a když přijedou, tak jen jednou. Posílám odkaz, podle mého názoru, na nejlepší závod pro děti. http://www.poharbakova.cz/ - mezi rodiči malých závodníků takové neoficiální mistrovství republiky, což dokazuje účast. A to začínali  proto, aby udělali závod jen pro děti a hlavně místní, což píší i na těch stránkách. Pokud by Vám to jakkoli pomohlo, budu rád. 

Jediný trochu problémek s vaším závodem je ten, že je to v neděli a my pak pojedeme 4,5 hodiny do Semil a Justýna pak ráno jde do školy. Ale i to jsme si už 2x vyzkoušeli na Šela maratonu v Přerově, což je také úžasný závod pro děti, který máme v plánu, takže víme, jak se s tím popasovat.

S pozdravem Kolář Petr   

......................................................................................................................................................................

Dobrý den
Dovolte mi prosím vyjádřit naše poděkování za organizaci závodů pro malé děti "Cyklobrána do prázdni". Dovolte nám také poděkovat za naše děti, za pozvání na tyto závody. Rádi bychom tímto také ocenili velmi dobrou organizátorskou práci, která jistě stála nemalé úsilí. Našim dětem se závody moc líbily i když některé z nich končily na posledních místech. Oceňujeme jejich úsilí s jakým se závodů účastnily. Je velká škody, že počasí tak málo přálo celodennímu pobytu, jak bylo plánováno. Jistě bychom pak s vámi vydrželi celý den. Posíláme tedy velké poděkování a těšíme se na příští ročník.
Přejeme mnoho úspěchů v osobním i profesním životě.

za Dětský domov Zlín
Stanislav Váňa
vychovatel

 
Dobrý den,

 :) Akce byla skvělá, děti nadšené,
rádi se zúčastníme příštího ročníku!

Děkujem Maléřovi
 
dobrý den.nás se i přes opravdu obludné počasí závody líbily.sice synek někde zakufroval a dorazil jako 4 ale s pochválením a dodáním,že nemůže být všude první..se zklidnil a těšíme se na další závody... samozřejmě menší chybičky se dostavili ale to se stává i u velkých závodů..např.chlapec vystartoval ještě před zazněním výstřelu....snad bych start opakovala..a i u některých hochů mi nesedla kategorie...když mrknete na chlapce v kat 2005-2006 ten nejvetší chlapec co vyhrál pochybuji že byl kategorie kde měl být přihlášený,dle velikosti chlapce..ale možná se pletu, a samozřejmě to není vaše chyba ale chyba rodičů a trošku od nich soudnost..jde jen o závody,aby si děti zazávodali a ne za každou cenu vyhráli...těšíme se na další ročník a úplně vám fandím s tím přemístěním závodů..mějte se krásně.L.
 

Dobrý den pane Richter,
závod se nám i dětem moc líbil.
Těšíme se na příští rok.
Krůčkovi

 

Srdečně Vás zdravím,
:-) nedá mi to, než Vám zpětně poděkovat za výborně strávený den. Počasí bylo opravdu úmorné, přesto si myslím, že všechno proběhlo v pohodě a k všeobecné spokojenosti.
Těšíme se na příští ročník.
zdraví Petra S.

 

 

 
 
TOPlist