Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

C Y K L O B R Á N A    do     P R Á Z D N I N

Partneři

Děkujeme za finanční a věcnou podporu při pořádání

CYKLOBRÁNY do PRÁZDNIN těmto firmám:

 

Amenity  Zlín                   www.amenity-wellness-spa.cz

Agentura Velryba  www.velryba.cz

CYKLOELEM                               Specializovaná prodejna kol  -  www.cykloelem.cz 

   PÁNSKÁ MÓDA SÝKORA ZLÍN  www.panska-moda-sykora.cz

 

 

KCK Cyklosport-Mode s.r.o.

Společnost KCK Cyklosport-Mode s.r.o. prezentuje na trhu svou vlastní značku FORCE. Škála produktů představuje téměř 2 000 položek skladem a zasahuje do celého cyklistického sortimentu - cyklistické komponenty, doplňkly a oblečení. Našim cílem je vybudovat silnou a konkurenceschopnou značku cyklistických komponentů a doplňků. Klademe důraz především na skloubení kvality s přijatelnou cenou pro naše zákazníky.
Vyzkoušejte i Vy naše produkty.  Značka FORCE si získává jméno i v Evropě. Mezi silné zahraniční trhy patří Slovensko, Bělorusko, Chorvatsko, Itálie, Maďarsko, Lotyšsko, Rumunsko, Slovinsko...
Novinkou roku 2012 bylo rozšíření kolekce oblečení, jak cyklistického, tak i pro volný čas.

www.force.cz

 

 

 

 

 

 

V I T A R            - - -             www.vitar.cz

Společnost VITAR, s.r.o. byla založena v roce 1990. Již od počátku se zaměřujeme na vlastní vývoj a výrobu doplňků stravy s cílem dodávat zákazníkům kvalitní přípravky, které sledují nejnovější trendy v oboru. Samozřejmostí jsou pro nás certifikace ISO 9001:2001 a ISO 14001:2001, HACCP, BRC a IFS.

Certifikáty mají mezinárodní renomé a jsou tak garancí dodržování vysoké kvality ve všech fázích výrobních a logistických procesů pro naše zákazníky z celého světa.

Našimi nejvýznamnějšími značkami jsou VITAR, Energit, Revital, HOMEA a MaxiVita. Jsme výhradním distributorem repelentů Predator. Od roku 2011 také v licenci vyrábíme celosvětově známé ovocné nápoje pro děti Capri-Sonne.

Kromě produkce vlastních značek se zabýváme také výrobou privátních značek a smluvní výrobou pro tuzemské i zahraniční zákazníky. Naší největší předností je vlastní vývojové a legislativní oddělení a pružná organizace výroby, která probíhá výhradně v České republice.

Významnou část objemu tržeb realizujeme na zahraničních trzích, a to zejména prostřednictvím dceřiných společností VITAR Slovakia (na Slovensku) a VITAR Polska (v Polsku). Exportujeme ale i do mnoha dalších zemí v Evropě, Asii i Americe.

Jsme firmou se stabilní a transparentní majetkovou strukturou. V současnosti se počet našich zaměstnanců blíží ke dvěma stům. Jsme tak i významným zaměstnavatelem, zejména na Tišnovsku. 

 

HORSÁK.CZ    

Specializovaná prodejna na jízdní kola, běžky, oblečení, fitness, elektrokola, koloběžky a kolečkové brusle       -     www.horsak.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PÁTÍK  LUMÍR                                                             Výroba, servis, opravy a prodej jízdních kol                                               www.cyklo-patik.cz/?x=uvod 

SKISPORTHOFMAN                                         Prodej, servis a půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení a nově prodej a servis kol značky CTM           -         www.skisporthofman.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOUPELNY SIKO    www.siko-koupelny.cz

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist